KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12189074
nr 1218 9074
Hans Eik Marmbo, Signerad 1973. Olja på pannå, 123x91
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:40:32
16/11 23:17:15
19 nov
Retro (50/60-tal)
Läs mer om Retro (50/60-tal)